Diamenty Forbesa 2023
Diamenty Forbesa 2023 Opublikowany:13.02.2023

Niezwykle nam miło Państwa poinformować, że nasza firma Megastyro Sp. z o.o. znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona Diamenty 2023 miesięcznika Forbes.

Kolejna edycja Diamentów Forbesa jest dowodem, że Polacy potrafią budować wartość w najbardziej nawet nieprzyjaznych okolicznościach i środowisku. Warunki ku temu dalekie są od dobrych, co jest smutnym odbiciem kondycji świata. Kryzys pandemiczny spotęgowała wojna na Ukrainie, wpływając negatywnie na gospodarki świata. Ale trudności te nie przewróciły gospodarki w Polsce. Wręcz przeciwnie, polscy przedsiębiorcy pokazali, że nie istnieje zło, którego nie da się okiełznać. Widać to na przykładzie zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw, których rekordowa liczba podmiotów spełniła warunki dostania się do rankingu Forbesa.
Wśród nich znalazła się również( na 31miejscu na 159 podmiotów w woj. świętokrzyskim) nasza firma Megastyro Sp. z o.o. dowodząc swej wiarygodności  i rzetelności.
Jest to najlepsza rekomendacja  dla biznesowych partnerów oraz ogromna odpowiedzialność spadająca na Zarząd i pracowników firmy.

Dziękujemy!