KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI  2023 dla MEGASTYRO
KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023 dla MEGASTYRO Opublikowany:20.03.2023

Firma Megastyro,  jako znaczący producent styropianu w regionie, otrzymała Srebrny laur  w kategorii „Producenci styropianu” programu  Konsumencki Lider Jakości 2023.

Jest  to ogólnopolski program promocyjny, którego organizatorem  jest Redakcja Strefy Gospodarki - ogólnopolskiego,  dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.  W tym roku badania  przeprowadzono na największej, jak dotychczas próbie badawczej, w której udział wzięło ponad 15 tysięcy konsumentów, jednoznacznie identyfikujących liderów jakości w kilkuset kategoriach asortymentowych.

Jest to program, w którym konsumenci oceniają jakościowo dostępne na polskim rynku marki i produkty. Dodatkowo badanie przynosi wiedzę o tym, dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze oraz jakie skojarzenia budzą  wśród konsumentów  marki  brane pod uwagę w badaniu.
       Cieszymy się, że polscy klienci doceniają jakość naszych produktów. Dobre opinie płynące z rynku są dla nas najlepszą nagrodą i motywacją do dalszej pracy. Troska o klienta i dbałość o niezmiennie dobrą jakość produktu, to podstawa naszego codziennego działania. Nasze styropiany zawsze spełniają deklarowane parametry, dlatego ocieplony nimi dom łatwo uzyskuje pożądaną efektywność energetyczną, wpływając na optymalny komfort cieplny i niższe koszty ogrzewania.


Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na naszą firmę.

Certyfikat laur-min