Styropapa

Styropapa wysokiej jakości

Firma Megastyro jest doświadczonym producentem najwyższej jakości styropapy. Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę różnych rodzajów styropapy, spośród których każdy klient może znaleźć produkt w pełni odpowiadający określonym potrzebom. Proponujemy produkty o grubości od 2 do 50 cm, które z powodzeniem mogą być montowane na tarasach oraz dachach płaskich użytkowych i nieużytkowych. Każda styropapa o grubości10 cm czy innej, posiada niezbędne certyfikaty, atesty i aprobaty techniczne, a ponadto jest sprawdzana podczas zakładowej kontroli jakości.

Rodzaje styropapy

W ofercie naszej firmy znajduje się wysokiej klasy styropapa Megastyro, produkowana z różnych rodzajów styropianu, w zależności od zapotrzebowania klienta. Służy do wykonywania termoizolacji cieplnej płaskich dachów. Można ją z powodzeniem stosować nawet na starych pokryciach dachowych, bez konieczności zrywania istniejącego podkładu. Materiał ten pozwala na uzyskanie wymaganego współczynnika przewodzenia ciepła.

Styropapa grafitowa produkowana jest z materiału o wysokim współczynniku przewodzenia ciepła. Styropapa 20 cm i grubsza, spełnia założenia rządowego programu Czyste powietrze. Istnieje również możliwość uzyskania dla niej NRO.

Styropapa spadkowa Megastyro jest dostępna w różnych kształtach, co pozwala idealnie dopasować ją do dowolnego rodzaju dachu płaskiego. Zapewnia znakomitą izolację cieplną, a ponadto umożliwia skuteczne odprowadzanie wody z dachów odwróconych, skośnych i płaskich oraz tarasów. Gwarantuje uzyskanie spadku o nachyleniu nawet 30%.

Poza styropapą, do dyspozycji klientów oddajemy także papy i inne materiały, takie jak folia i grunty czy też papy podkładowe i wierzchniego krycia.

Skuteczny montaż styropapy

Nasz asortyment uzupełniają produkty niezbędne do sprawnej i prawidłowej instalacji styropapy. Oferujemy m.in. różnego rodzaju łączniki dachowe teleskopowe oraz skuteczny klej (piankę) do mocowania płyt termoizolacyjnych.

Styropapa - cena

Jako że jednym z flagowych produktów naszego przedsiębiorstwa jest styropapa, cena którą możemy zaoferować klientom, jest wyjątkowo atrakcyjna i konkurencyjna. Ostateczny koszt zależy przede wszystkim od rodzaju produktu, a także wielkości powierzchni, na której zostanie on zamontowany.