Sztukateria styropianowa, gzymsy i fasady

Sztukateria styropianowa

Elegancka sztukateria styropianowa

Proponujemy Państwu bogaty wybór doskonałej sztukaterii, idealnej na elewacje budynków nowych, remontowanych, jak również sprawdzającej się przy zastosowaniu w ich wnętrzach. Dekoracyjne elementy wykonane ze styropianu dodają budynkom charakteru, podkreślają ich wyjątkowość oraz wpływają na zwiększenie poziomu estetyki. W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie na elewacjach sztukaterii styropianowej. Jest to rozwiązanie nie tylko modne, ale również bardzo oszczędne.

Wyjątkowo dużą popularnością cieszą się gzymsy nadokienne oraz wieńczące. Dysponujemy elementami dekoracyjnymi o rozmaitych kształtach i formach, pasującymi zarówno do małych domów jednorodzinnych, dużych posiadłości, jak i budynków użyteczności publicznej. Z naszej oferty korzystają osoby prywatne, firmy oraz instytucje.        Sztukateria jest niezwykle łatwa w montażu, lekka, więc nie obciąża konstrukcji, a przy tym chroni ją przed niekorzystnym działaniem pogody. Elementy produkowane są z niezwykłą starannością, przy wykorzystaniu najnowszych technologii, co gwarantuje 100% powtarzalność oraz krótkie terminy realizacji.

Długowieczna sztukateria ze styropianu

Dekoracyjne elementy ze styropianu odznaczają się ponadprzeciętnymi parametrami, dzięki czemu będą ozdabiać budynek przez wiele lat. W naszej ofercie znajdują się również profile wokółokienne, podokienne oraz zewnętrzne. Posiadamy szeroki wybór falsetów, zworników, bonii elewacyjnych oraz piękne kolumny o ponadczasowym, klasycznym wyglądzie.

Kolumny bardzo podobają się klientom lubiącym styl dworkowy – wykonane są ze styropianu o wysokiej klasie, dzięki czemu spełniają wysokie standardy wytrzymałości. Sztukateria ze styropianu wybierana jest coraz chętniej także przez osoby preferujące nowoczesny styl. Wpływa na to nie tylko wyjątkowa wytrzymałość elementów, ale i prostota montażu oraz łatwość obróbki. Sztukateria jest na tyle uniwersalna, że może być instalowana praktycznie bez żadnych ograniczeń, a przy tym łatwo dopasować jej wygląd do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.