Granulat styropianowy

Styropian w formie granulatu -  zastosowanie:

Produkujemy wysokiej jakości granulaty i wypełnienia styropianowe. Są one wykonywane z trwałych, w pełni bezpiecznych materiałów i tworzyw, gwarantujących długotrwałą funkcjonalność i żywotność produktów.

Oferowany przez nas granulat styropianowy sprawdzi się jako wypełnienie mebli, okien i drzwi, zabawek, poduszek, materaców i puf, a także jako dodatek do ciepłego betonu i styrobetonu. Posłuży także jako ochrona drobnych przedmiotów transportowanych w kartonach, w szczególności sprzętu elektronicznego, kosmetyków, elementów dekoracyjnych i innych, narażonych na uszkodzenia produktów. Znajdzie zastosowanie również jako wypełnienie przestrzeni metodą wdmuchiwania w stropodachach i murach warstwowych.

Wypełnienia styropianowe są natomiast idealne jako zabezpieczenie delikatnych i kruchych przedmiotów podczas transportu i magazynowania. Służą do ochrony urządzeń AGD i RTV, mebli, okien czy drzwi.

Firma Megastyro jest producentem granulatu styropianowego.

Wytwarzany przez nasz zakład oryginalny granulat ze styropianu cechuje się dużą sprężystością i idealnie okrągłymi oraz równymi kulkami o średnicy od 4 do 6 mm. Ponadto nie zawiera szkodliwych substancji i zanieczyszczeń. Składa się w 98% z pary wodnej. Jest więc w pełni bezpieczny dla ludzi oraz otoczenia. Pochodzi bezpośrednio z procesu produkcji styropianu. Posiada niepowtarzalny atest higieniczny PZH.

Profile (w tym modele U i E) oraz kształtki styropianowe służące jako wypełnienia charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia i przejmowane naprężenia, dzięki czemu zapewniają doskonałą ochronę towaru. Są lekkie, estetyczne wizualnie i elastyczne, a przy tym ekonomiczne. Kształtki mają ponadto doskonałe właściwości termoizolacyjne. Nasza firma produkuje wypełnienia styropianowe w dowolnych wzorach i kształtach, dopasowanych do zapotrzebowania klientów. Wykonujemy m.in. naroża, narożniki, ceowniki i kątowniki do ochrony krawędzi szyb, mebli, luster czy blatów itp.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką i bezpieczną dostawę zamówień. Służymy również profesjonalną poradą w zakresie doboru odpowiednich produktów.