Styropianowe systemy dachowe

Styropianowe systemy dachowe

Profesjonalne systemy dachowe

W naszej ofercie posiadamy całościowe systemy termo oraz hydroizolacyjne dachów, odpowiadające zarówno za ocieplenie, jak i odprowadzanie wody. Styropian jest doskonałym materiałem, charakteryzującym się lekkością i wyjątkową łatwością montażu. Co ważne, styropian dachowy znakomicie zastępuje elementy wykonane z betonu bądź wełny mineralnej.

Produkowane przez firmę Megastyro kształtki dachowe ułatwiają skierowanie wody do rynien lub leja wypustowego. Dysponujemy szerokim wyborem kształtek, obejmującym m.in. elementy ze spadkiem jednostronnym, dwukierunkowym, specjalnie profilowane kształtki ze spadkiem do jednego miejsca oraz kontrspadki dachowe. Za pomocą styropianu można odwodnić dachy płaskie, odwrócone, a także tarasy oraz dachy zmodernizowane.

Wykorzystanie styropianu na dach pozwala uzyskać realne oszczędności, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę koszty związane z ogrzewaniem domu. Przy produkcji styropianu korzystamy ze specjalnie opracowanych technologii, pozwalających obniżyć całkowite koszty inwestycji.

Nowoczesny styropian dachowy

Używając naszych systemów, klienci mogą spełnić wymogi pożarowe NRO. Wycenę wykonujemy po otrzymaniu informacji na temat rodzaju dachu oraz jego przekroju. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji. Zamówione elementy dostarczamy prosto na budowę  starannie opisane i przygotowane do montażu w odpowiedniej kolejności.

W skład naszych systemów dachowych wchodzi także styropian spadkowy grafitowy. Jest on chętnie wybierany przez zwolenników nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań. Można się po nim bez problemu poruszać, a ponadto spełnia on wymagania programu „Czyste Powietrze” (od grubości 20cm).

Nasz system może być zaprojektowany i opracowany pod konkretne wymagania oraz dostosowany do dachu klienta. Wykonujemy realizacje na różnego rodzaju powierzchniach: małych, średnich oraz bardzo dużych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu – pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie. Do każdego zamówienia dołączana jest instrukcja pozwalająca na szybki i bezproblemowy montaż.