Styropian na ścianę Megastyro producent

Styropapa Megastyro

Płyty styropianowe laminowane  Styropapa Megastyro to płyty styropianowe jednostronnie lub dwustronnie oklejone papą podkładową. Produkujemy je z różnych rodzajów styropianów:

  • EPS 80-038 Dach/Podłoga
  • EPS 100-038 Dach/Podłoga
  • EPS 100-036 Dach/Podłoga
  • EPS 150-035 Dach/Podłoga
  • EPS 80-031 LAMBDA MAX Dach/Podłoga
  • NOWOŚĆ: EPS 100-030 LAMBDA MAX Dach/Podłoga

Styropapa - Styropapa Megastyro - Styropapa numer 2

PŁYTY STYROPAPA MEGASTYRO PLUS w 2019 roku zbadana została przez Instytut Techniki Budowlanej Warszawa i uzyskała

Krajową Ocenę Techniczną o numerze ITB-KOT-2019/1062

NRO czyli nierozprzestrzenianie ognia 

Płyty STYROPAPA MEGASTYRO PLUS, z rdzeniem ze styropianu zostały sklasyfikowane w klasie Broof (t1) odporności dachu na działanie ognia zewnętrznego według normy PN-EN 13501-5:2016 oraz jako nierozprzestrzeniające ognia (NRO)

Zakład z papy

Na dwóch bokach styropapy Megastyro znajduje się zakład z papy.

Styropapa - Styropapa Megastyro - Styropapa  numer 1

Zalety Styropapy Megastyro

  • Wysoką jakość Styropapa megastyro pozwala uzyskać sprawdzona przez lata technologia oraz nowoczesny park maszynowy
  • Możliwość stosowania na starych pokryciach dachowych, bez potrzeby usuwania starej papy
  • Uzyskanie wymaganego współczynnika przewodzenia ciepła
  • Możliwość uzyskania NRO dla styropapa megastyro

 

Styropapa Megastyro produkowana jest w panelach 1m x 1m lub 2m x 1m lub innych, na indywidualne zamówienie. Grubości styropianu od 2cm do 50cm.

grubość styropianu

Zastosowanie:

Płyty warstwowe Styropapa Megastyro  przeznaczone są do wykonywania termoizolacji cieplnej dachów płaskich, użytkowych i nieużytkowych. Mogą być układane na następujących rodzajach podłoży:

  •      betonowych
  •      płaskich
  •      z zaprawy cementowej
  •      blach trapezowych
  •      istniejących pokryć dachowych

 

 Styropapa - Megastyro

 

Styropapa wysokiej jakości

Firma Megastyro jest doświadczonym producentem najwyższej jakości styropapy. Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę różnych rodzajów styropapy, spośród których każdy klient może znaleźć produkt w pełni odpowiadający określonym potrzebom. Proponujemy produkty o grubości od 2 do 50 cm, które z powodzeniem mogą być montowane na tarasach oraz dachach płaskich użytkowych i nieużytkowych. Każda styropapa o grubości10 cm czy innej, posiada niezbędne certyfikaty, atesty i aprobaty techniczne, a ponadto jest sprawdzana podczas zakładowej kontroli jakości.

Rodzaje styropapy

W ofercie naszej firmy znajduje się wysokiej klasy styropapa Megastyro, produkowana z różnych rodzajów styropianu, w zależności od zapotrzebowania klienta. Służy do wykonywania termoizolacji cieplnej płaskich dachów. Można ją z powodzeniem stosować nawet na starych pokryciach dachowych, bez konieczności zrywania istniejącego podkładu. Materiał ten pozwala na uzyskanie wymaganego współczynnika przewodzenia ciepła.

Styropapa grafitowa produkowana jest z materiału o wysokim współczynniku przewodzenia ciepła. Styropapa 20 cm i grubsza, spełnia założenia rządowego programu Czyste powietrze. Istnieje również możliwość uzyskania dla niej NRO.

Styropapa spadkowa Megastyro jest dostępna w różnych kształtach, co pozwala idealnie dopasować ją do dowolnego rodzaju dachu płaskiego. Zapewnia znakomitą izolację cieplną, a ponadto umożliwia skuteczne odprowadzanie wody z dachów odwróconych, skośnych i płaskich oraz tarasów. Gwarantuje uzyskanie spadku o nachyleniu nawet 30%.

Poza styropapą, do dyspozycji klientów oddajemy także papy i inne materiały, takie jak folia i grunty czy też papy podkładowe i wierzchniego krycia.

Skuteczny montaż styropapy

Nasz asortyment uzupełniają produkty niezbędne do sprawnej i prawidłowej instalacji styropapy. Oferujemy m.in. różnego rodzaju łączniki dachowe teleskopowe oraz skuteczny klej (piankę) do mocowania płyt termoizolacyjnych.

Styropapa - cena

Jako że jednym z flagowych produktów naszego przedsiębiorstwa jest styropapa, cena którą możemy zaoferować klientom, jest wyjątkowo atrakcyjna i konkurencyjna. Ostateczny koszt zależy przede wszystkim od rodzaju produktu, a także wielkości powierzchni, na której zostanie on zamontowany.