Styropian Spadkowy

Styropian spadkowy producenta styropianu firmy MEGASTYRO przeznaczony jest do wykonywania izolacji termicznej dachów płaskich, tarasów, dachów odwróconych oraz do zapewnienia skutecznego odprowadzania wody z dachów płaskich w nowoczesnym budownictwie.

Styropian spadkowy MEGASTYRO jest produkowany z następujących rodzajów styropianu:

 • EPS 70-039 Dach/Podłoga
 • EPS 80-038 Dach/Podłoga
 • EPS 100-038 Dach/Podłoga
 • EPS 100-036 Dach/Podłoga
 • EPS 150-035 Dach/Podłoga
 • EPS 80-031 LAMBDA MAX Dach/Podłoga
 • NOWOŚĆ!!! EPS 100-030 LAMBDA MAX Dach/Podłoga

Systemy dachowe - Styropian spadkowy - Kształtka jednostronna

Styropian spadkowy na dach płaski wykonujmy też w wersji styropapy spadkowej oklejonej jednostronnie lub dwustronnie papą podkładową.

Systemy dachowe - Styropian spadkowy - Styropian spadkowy oklejony

 W celu  uzyskania wyceny prosimy o przysyłanie plików zawierających rzut dachów i przekroje obiektów najlepiej w formie dwg. lub pdf. oraz jpg. mogą też być zwykłe szkice na kartce. Można też wysyłać zdjęcia zrobione telefonem na numer 665 485 251.

Dział techniczny firmy MEGASTYRO opracowuje mapę spadków styropianu spadkowego na dach, umożliwiającą bezproblemowy montaż styropianu spadkowego MEGASTYRO na dachach.

 Na budowę dostarczony zostaje styropian spadkowy w postaci odpowiednio ukształtowanych i opisanych płyt, które układa się zgodnie z załączoną instrukcją

W celu zapoznania się z produkowanymi przez naszą firmę rodzajami płyt styropian ze spadkiem, zapraszamy do działu kształtki dachowe.

Styropian spadkowy wchodzi również w skład systemu MEGASTYRO PŁASKI DACH opracowanego przez naszą firmę, zachęcamy do obejrzenia wizualizacji systemu

Styropian spadkowy MEGASTYRO – zastosowanie jako:

 • Styropian spadkowy na dach w postaci klinów styropianowych pozwala na uzyskanie pochylenia zgodnie z założonym projektem.
 • Styropian spadkowy może być stosowany na dachach zielonych
 • Płyty styropianowe ze spadkiem umożliwiają szybki i prosty montaż
 • Płyty styropianowe pozwalają na obniżenie kosztów wykonania izolacji termicznej dachów oraz tarasów
 • Skuteczne odprowadzenie wody z połaci dachu płaskiego, dzięki zastosowaniu styropian ze spadkiem

styropian spadkowy

 

 

 

 

 

Styropian spadkowy - Megastyro

 

 

 

Dach może powodować ubytki ciepła nawet w 30%. Nie ma znaczenia, czy jest to pokrycie płaskie czy strome. Najlepszym sposobem termoizolacji są wysokiej jakości materiały. Proponowany przez nas styropian spadkowy skutecznie rozwiązuje problemy z utratą ciepła, a także odprowadzania wody.

Szerokie zastosowanie styropianu spadkowego

Produkowany przez MEGASTYRO produkt nadaje się do tworzenia nowoczesnych systemów dachowych, ale nie tylko. Można go zastosować na każdej płaskiej powierzchni. Jeśli więc wymagane jest stworzenie odpowiedniego spadku, styropian spadkowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Wykorzystuje się go również podczas modernizacji dachów płaskich.

Tego typu styropian eliminuje konieczność tworzenia spadków w konstrukcjach dachowych. Nie trzeba stosować dodatkowych sposobów przy profilowaniu powierzchni. To znacznie upraszcza wszelkie projekty, ogranicza wydatki oraz przyspiesza pracę.

Styropian spadkowy o wysokich parametrach

Właściwości naszych systemów pozwalają na ocieplenie dachu w odpowiedni sposób. Unika się też sytuacji zastania wody na powierzchni pokrycia. Jest to możliwe dzięki odpowiedniej strukturze i parametrom styropianów spadkowych. Współczynnik przewodzenia ciepła utrzymuje się na najniższym możliwym poziomie.

Styropian to bardzo lekki materiał. Nie obciąża więc konstrukcji dachu w znaczący sposób. Dzięki czemu można go zastosować właściwie wszędzie. Mała waga ma też przełożenie na montaż. Instalacja systemów wykorzystujących styropian spadkowy nie zajmuje wiele czasu. Krótki czas realizacji jest ogromną zaletą w miejscach, które wymagają szybkich i trwałych rozwiązań.

Wysokogatunkowy styropian nie musi oznaczać poważnego wydatku. Dokładamy wszelkich starań, aby cena pozostawała konkurencyjna. Warto podkreślić, że systemy ze styropianu w pokryciach dachowych należą do najtańszych sposobów zabezpieczania budynku.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z przedstawicielami MEGASTYRO w sprawie zamówień styropianu spadkowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy wycenę.