Otuliny styropianowe

Otuliny styropianowe – wysoka  jakość

Oferujemy najwyższej jakości otuliny ze styropianu. Są one dostępne w różnych średnicach i grubościach ścianek. Sprawdzą się idealnie do skutecznej izolacji rur kanalizacyjnych o ujemnym oraz dodatnim (do +80 stopni Celsjusza) przesyle cieczy, a także do poprawy właściwości izolacyjnych. Zapobiegają one zamarzaniu cieczy w rurach.

Proponowane przez naszą firmę otuliny są wyjątkowo lekkie, a przy tym wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a także odporne na wodę i wilgoć. Można je stosować zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynku oraz pod ziemią. Są przyjazne dla środowiska i ulegające recyklingowi.

Cięcie styropianu na zamówienie

W zależności od zapotrzebowania, oferujemy realizację zamówień na indywidualne zapotrzebowanie. Możemy wykonać otuliny ze styropianu typu Dach/Podłoga: EPS 70-039, EPS 80-038, EPS 100-038, EPS 150-035 oraz EPS 80-031 Lambda Max. Produkty składają się z dwóch połówek i posiadają specjalny zamek usprawniający montaż i poprawiający właściwości izolacyjne. Istnieje również możliwość dostosowania kształtów i wymiarów otulin pod wymiar klienta.

Litery i ozdoby ze styropianu

Poza otulinami, wykonujemy również inne elementy ze styropianu. Zajmujemy się produkcją styropianowych szyldów i napisów; liter, znaków graficznych, cyfr oraz innych nadruków trójwymiarowych. Realizujemy też zamówienia na różnego rodzaju ozdoby, np. świąteczne choinki, gwiazdki, bałwanki, elementy dekoracyjne obiektów sakralnych itp.

Wszystkie elementy są wykonywane z wysoką precyzją z twardego styropianu Megastyro, odpornego na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Cechują się dużą trwałością i wieloletnią wytrzymałością. Sprawdzą się jako pomysłowy, skuteczny, a przy tym niedrogi sposób na reklamę firmy, ozdobę mieszkania, witryny sklepowej, pomieszczenia biurowego, sali balowej lub weselnej. Znajdą zastosowanie również jako elementy scenografii teatralnej lub sesji zdjęciowych, czy też jako dekoracje na imprezy okolicznościowe np. studniówki itp. Można je z powodzeniem pomalować farbami wodnymi i uzyskać w ten sposób pożądany kolor.