Styropian dla budownictwa

Styropian budowlany

Profesjonalny styropian budowlany

Firma Megastyro jest producentem najwyższej jakości materiałów izolacyjnych dla budownictwa. Oferujemy wysokiej klasy styropian budowlany, przeznaczony do kompleksowego ocieplenia obiektów. Do produkcji i cięcia styropianu wykorzystujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania technologiczne oraz specjalistyczny park maszynowy. Dzięki temu powstały produkt cechuje się wyjątkowo precyzyjnymi wymiarami, dużą odpornością na wilgoć i uszkodzenia oraz wysoką spoistością i jednorodnością materiałów.

Każdy proponowany  przez nas w ofercie styropian podlega zakładowej kontroli jakości, która jest przeprowadzana zgodnie z europejskim systemem oceny zgodności. Posiada niezbędne certyfikaty i atesty.

Szeroka oferta produktowa:

Asortyment firmy Megastyro obejmuje bogaty wybór styropianu przeznaczonego do montażu na ścianach i fasadach oraz na podłogach i dachach. Zapewnia skuteczną izolację termiczną, a w pewnym stopniu również akustyczną. Oferujemy różne wersje styropianu: EPS 044 i 042 Fasada, EPS 70-039 Ściana, EPS Lambda Max 033 i 031 Ściana, a także EPS 70-039, 80-038, 100-038, 100-036 i 150-036 Dach/Podłoga oraz EPS Lambda Max 80-031 Dach/Podłoga. Ponadto sprzedajemy również profesjonalne zaślepki styropianowe w kolorze białym i grafitowym.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z dostępnego na stronie kalkulatora paczek. Z jego pomocą można w szybki sposób uzyskać dokładną i rzetelną informację, jaka liczba paczek danego rodzaju styropianu jest niezbędna do izolacji konkretnej powierzchni.

Styropian budowlany – cena:

Jako producent styropianu, możemy zaoferować klientom bardzo atrakcyjne koszty produktu. Kupując styropian do zastosowania w budownictwie bezpośrednio u producenta, klient zyskuje gwarancję wyjątkowo korzystnej ceny. Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę pod wskazany adres w Polsce lub poza granicami kraju. Ponadto nasi wykwalifikowani doradcy zapewniają również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego rodzaju i wersji produktu.