Witamy na stronie internetowej firmy MEGASTYRO Sp. z o.o. producenta styropianu.

Firma MEGASTYRO Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-handlowa.Na rynku istniejemy od 2006 roku, aczkolwiek nasze doświadczenia zawodowe pracy ze styropianem sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych minionego wieku.Jesteśmy producentem wysokiej jakości materiałów izolacyjnych dla budownictwa. Styropian tniemy wykorzystując nowoczesny park maszynowy oraz zastosowanie nowych oraz ekologicznych rozwiązań technologicznych, co zapewnia wysoką jakość naszych produktów. Stosowana przez nas technologia produkcji gwarantuje dokładność i precyzyjność wymiarów oraz spoistość i jednorodność materiałów.

Nasz styropian oraz inne produkty wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz atrakcyjnym i urozmaiconym wzornictwem.Proponujemy rozbudowaną ofertę kształtów i form styropianowych, które ograniczyć może jedynie ludzka wyobraźnia.Wszystkie nasze produkty podlegają zakładowej kontroli jakości, prowadzonej zgodnie z europejskim systemem oceny zgodności. Posiadamy wymagane atesty i certyfikaty.

Jednym z priorytetów wpisanych w działalność Megastyro jest troska o środowisko. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych nasz styropian cechuję się wysoką jakość przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne.Styropian dostarczamy na terenie całego kraju oraz Pomagamy przy organizacji transportu za granicę Polski. Firma dysponuje własnym transportem, co zapewnia sprawne i szybkie dostawy. Nasze produkty sprzedajemy w kraju oraz za granicą np. w Austrii, Niemczech, Norwegii.

Poznaj nasze produkty