Zabezpieczenia do opakowań

Wypełnienia do opakowań

W procesie przewożenia towarów, każde uszkodzenie jest dla klienta powodem do reklamacji. By tego się ustrzec, każdy tego typu materiał musi być dokładnie zabezpieczony. Najlepszą ochroną dla przewożonych towarów jest zastosowanie o odpowiednich wymiarach wypełnień styropianowych.   

Wypełnienia styropianowe - Megastyro

Zalety stosowania profili

  • wysoka odporność na przejmowane naprężenia – wysokie zabezpieczenie towaru
  • bardzo dobra ochrona podczas magazynowania i transportu
  • ekonomiczne i skuteczne rozwiązanie przy zabezpieczeniu towarów
  • mała waga, elastyczność 

Produkcja:

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami mebli z całej Polski jesteśmy w stanie zapewnić:

  • dzięki zastosowaniu ploterów termicznych jesteśmy w stanie wykonać przekładki w dowolnych kształtach i wzorach.
  • krótki czas dostawy (dostawy Just In Time)
  • dopasowanie produkcji do zapotrzebowania klienta

 

Dlaczego warto zamówić wypełnienia do opakowań w MEGASTYRO?

 

Zapewnij ochronę produktom

Już teraz transport może być w pełni bezpieczny, a przenoszenie produktów narażonych na zniszczenie nie musi budzić obaw. Najważniejsze jest to, aby opakowanie zawierało odpowiednio dopasowane wypełnienia. W ten sposób nawet upadek bądź inne, gwałtowne działania mechaniczne nie będą stanowić żadnego zagrożenia dla danego przedmiotu. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu zagwarantujesz sobie także większą wiarygodność oraz uznanie klientów.


Wybierz wysokiej jakości styropian

Firma rodzinna MEGASTYRO produkuje i sprzedaje styropian oraz wyroby styropianowe.   Specjalizujemy się w tej dziedzinie od 2006 roku. Nasi specjaliści i doradcy pomogą w wyborze takiego produktu, który najlepiej sprawdzi się przy: ocieplaniu budynków, izolacjach termicznych, hydrologicznych i akustycznych, oraz jako wypełnienie do opakowań. Styropian jest odporny także na kontakt z wodą, dlatego nie musisz obawiać się zawilgocenia, bądź też przedostania się wody do zabezpieczonego produktu.

Zapewniamy, że oferowany styropian spełnia wszystkie wymagania jakościowe.  


Dopasuj produkt do swoich potrzeb

Kolejną korzyścią, na jaką możesz liczyć dzięki udostępnionej przez MEGASTYRO ofercie, jest elastyczność. Oznacza to, że jesteśmy w stanie wykonać wypełnienia do naprawdę każdych opakowań. Wystarczy podać nam  wymiary wypełnień styropianowych, a nasi fachowcy wykonają precyzyjnie zamówienie. Wielkość towaru, który chcesz zabezpieczyć nie ma znaczenia, po prostu skontaktuj się z nami, aby ustalić wszystkie szczegóły, a my natychmiast rozpoczniemy realizację zlecenia. Wspólnie ustalimy, jakie kształty wypełnień zapewnią znakomity kompromis pomiędzy korzystną ceną a maksymalnym zabezpieczeniem towaru.


Korzyści i zalety stosowania wypełnień do opakowań?

W zależności od kształtu, wielkości i rodzaju wypełnień można wykorzystywać je na wiele różnych sposobów i w różnych okolicznościach. Dzięki temu, że styropian jest lekki, ale za to odporny na działania mechaniczne czy atmosferyczne, więc znakomicie sprawdza się w trakcie transportu. Dlatego wypełnienia wykorzystywane są po to, aby skutecznie zabezpieczyć towar w trakcie wysyłki lub przemieszczenia z jednego punktu do drugiego. Zatem wśród naszych klientów znajdują się zarówno sklepy internetowe, jak i producenci. Warto podkreślić, że dotyczy to różnych produktów — tych wyjątkowo delikatnych, np. szklanych, elektroniki, sprzętu AGD oraz innych towarów o wyższej wartości materialnej. W każdym przypadku dodatkowe zabezpieczenie przed zniszczeniem sprawia, że zmniejszasz straty, a do tego sprawiasz, że klient otrzymuje produkty w idealnym stanie. Odległość już nie ma żadnego znaczenia, kiedy jesteś w stanie prawidłowo zabezpieczyć towar przy pomocy wypełnień do opakowań. Nie musisz też obawiać się nawet długiego magazynowania urządzeń czy innych towarów, gdyż nasze wypełnienia zapewniają możliwie najlepsze warunki nawet do dłuższego przechowywania. Dzięki niewielkiej wadze styropianowych wypełniaczy waga towaru pozostaje niemal taka sama, co sprawia, że koszty transportu nie wzrosną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zamówienia wypełnień do opakowań w firmie MEGASTYRO.